top of page

Snoekbaars vissen Hollands Diep: van wennen naar dubbele cijfers

Snoekbaars vissen Hollands Diep


Sommige visdagen hebben meteen iets speciaals. Onlangs had ik twee jongens aan boord die tijdelijk in Nederland wonen. In hun thuiswateren vissen ze vooral op krachtige peacock bass, maar nu wilden ze eens écht kennismaken met snoekbaars vissen op het Hollands Diep.


Het begin was even wennen. De vaak subtiele tik van een snoekbaars is natuurlijk iets anders dan de harde klappen die ze gewend zijn. Daardoor misten we in het eerste uur een paar mooie kansen. Maar zodra ze het ritme en de aanbeten begonnen te herkennen, ging het snel. De aantallen liepen op en uiteindelijk visten we ons ruim in de dubbele cijfers. Een perfecte kennismaking met wat het Hollands Diep te bieden heeft.


De video die ik van deze dag heb gemaakt is geen volledige registratie, maar gewoon een korte impressie van de sfeer en de actie. Leuk om even terug te kijken, maar het echte werk gebeurt natuurlijk op het water.


Van Peacock Bass naar Snoekbaars: Surinaamse vissers gaan de Nederlandse snoekbaarzen te lijf

Benieuwd hoe dat eruitziet op de Livescope? Klik dan hier voor voorbeelden.


Wil je zelf eens gericht met moderne technieken zoals Livescope op snoekbaars vissen? Boek dan snel jouw gidsdag hier.

bottom of page